Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëria e cila çdo herë vjen me paraqitje të ndryshme po më të cilat merr vëmendjen gjithmonë.

Ajo është e martuar me aktorin e famshëm Bes Kallaku, më të cilin kanë një vajzë të quajtur Ajka, shkruan Kosovarja.

Xhensila po shijon momente të bukura të mëmësisë me vajzën e vogël, por që edhe momentet luksoze nuk po i ndan nga jeta.

Ditëve e fundit Xhensila është duke qëndruar në Jerusalem së bashku me bashkëshortin, më të cilin po kalon momente të bukura e që këto momente po i ndajnë edhe me ndjekësitë e tyre në rrjetet sociale.

Xhensila kësaj radhe ka sjellur një imazh “ndryshe”, e ulur në shkallë derisa po i shijon rrezet e diellit me sy mbyllur.

Në këtë imazh bie në sy veshja dhe stili unik i Xhensilës që e shfaq çdoherë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË