Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj veçohet si ndër këngëtaret më të talentuara në skenën muzikore.

Emri i saj fillojë të marr vëmendje që nga lansimi i këngës së parë duke qenë ndër këngëtaret me të kërkuara, shkruan Kosovarja.

Duket se jeta profesionale nuk i pengon të jetë e angazhuar edhe sa i për këtë familjes, që ndan momente të bukura bashkë me ta.

Sot ajo postoj një imazh në Instagram ku u shfaqen të lumtur Besi bashkë me vajzën duke lozur me lodra.

Frika nga koronavirusi i ka kapluar të gjithë, saqë i kanë anuluar koncertet dhe po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi.

Këtë masë sigurie e mori edhe ajo, duke kaluar kohën si është më së miri pranë më të dashurve./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË