Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka befasuar me këndimin live.

Ndonëse këngët e saj pëlqehen nga një masë e gjerë, por me të kënduarit live Xhensila nuk i paska punët mirë, shkruan “Kosovarja”.

Tek sa këndon një këngë e ftuar në emisionin e Turjan Hyskës, nuk dihet në vallë po këndon apo po bërtet më shumë.

Mirëpo, pavarësisht kësaj Xhensila vazhdon të mbetet e preferuara e shumë fansave.

Për më shumë, dëgjojeni dhe vlerësojeni edhe ju./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË