Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Ajo nisi karrierën qysh në moshë të re, dhe mbetet ende ndër më të favorizuarat për shkak të zërit të ëmbël që posedon, shkruan Kosovarja.

Edhe pas lindjes së vajzës ajo u kujdes për veten duke ruajtur linjat trupore me të cilat lenë pa mend në çdo paraqitje.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe e video të ndryshme nga jeta profesionale që gjithmonë shfaqet e kujdesur deri në detajin e fundit.

Në videon e shpërndarë së fundmi Xhensila është “hallakatur” paska pozuar vetem me sytjena saqë ka mahnitur të gjithë me këto paraqitje të nxehta./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË