Këngëtarja e njohur Sahide Mustafa është fytyra më e njohur në estradën shqiptare, e cila së bashku me motrat e saj vazhdojnë të jenë të dalluara për muzikën që iu ofrojnë ndëgjuesve.

Përveç aspektit profesional, Sahidja është e komentuar shumë edhe rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Duke pas parasysh që është një femër e zonja dhe shumë elegante, ajo gjithmonë shkëlqen edhe në mënyrën më të thjesht.

Sot, në një fotografi që ka publikuar Sahidja shihet përkrahë burrit të saj ku çifti janë kombinuar me ngjyrë të njejtë.

Se sa bukur duket e dëshmon kjo fotografi. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË