Kur është fjala për bukuri natyrale këngëtarja e njohur Leonora Jakupi renditet ndër të parat.

Duke qenë e veçantë dhe e dalluar në secilën paraqitje, Leonora gjithmonë është shembull për vajzat e tjera, shkruan “Kosvarja”.

Stilin të veçantë ajo gjithmonë ia bashkëngjit edhe një palë syze, duke dëshmuar që i ka në qejf.

Sidomos, shumicën e herave ajo poston video nga dyqanet me syza firmato.

Pas këtyre publikimeve, menjëherë vërshojnë pyetjet e shumta nga komentuesit që janë kuriozë të dijnë, thua sa palë syza ka Leonora.

Se sa bukur duket me secilin model të syzeve, mund ta shihni në këto imazhe. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË