Leonora Jakupi është ylli i padiskutueshëm i skenës sonë muzikore, shkëlqimi i së cilës nuk zbehet, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja, bëri apo nuk bëri këngë, gjithmonë mbetet e admiruar nga publiku, i cili e do dhe e ndjek prej shumë vitesh.

Edhe në kohët e koronavirusit, Leonora u aktualizua shumë, e kjo për shkak të mbishkrimeve të lëshuara në rrjete sociale.

Bukuroshja, këto ditë të izolimit, ndodhet në Brezovicë, në vilen e saj. Me kë është? Sigurisht me të ëmën dhe mbesen e saj, qa mbeten personat më të shtrenjtë për të, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË