Leonora Jakupi ka sjellur një fotografi nga festa e 8 Marsit, teksa shihet e veshur me një fustan të gjatë elegantë dhe plot shkëlqim.

Këngëtarja e mirënjohur përmes imazhit ka uruar që sa më shpejti të kaloj kjo situatë në të cilën ndodhet populli ynë dhe shumica e vendeve të botës.

Ajo është lutur që të na ndihmojë Zoti për të kaluar edhe këtë sidë,.

“Sot 8 ditë për nderë të festës së gruas! Ju dua shumë të gjitha ju vajza nana e gra tona të cilat në çdo sfidë jeni pranë të dashurve tuaj. Edhe këtë situatë të cilën po kalojmë uroj të na ndihmoj i madhi Zot!”, ka shkruar ajo.

 

MUND TË JU PËLQEJNË