Blogerja e njohur Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë më e komentuara në showbizin kosovar.

Ajo me paraqitjet e saj të veçanta nuk mungon pothuajse asnjë ditë në faqen rozë, shkruan “Kosovarja”.

Me kombinimet unike në veshje gruaja e Ermalit ua kalon të gjitha femrave.

Në imazhin e fundit ajo vjen me një stil më ndryshe, e cila ka vendosur një kapele në kokë.

Sa shumë i shkon dhe duket e ëmbël e dëshmon imazhi në vijim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË