Emri saj çdo ditë gjendet në ballinat e faqeve rozë, jo se është këngëtare apo aktore por mori famë falë bashkëshortit të saj dhe vjehrrit.

E tani Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e Ermali është po aq e njohur sa edhe vet bashkëshorti e vjehrri saj, shkruan “Kosovarja”.

Ariana çdo herë është karakterizuar për foto të bukura, që duke parë imazhet që poston lirshëm mund të ngatërrohet me ndonjë modele.

Përderisa e shohim shpesh herë që pozon foto të ndryshme bashkë me Ermalin, dikur edhe para kësaj qendre tregtare që shihet , sot ajo ka vendos të pozoj e vetme.

Mbase si zakonisht duke bërë ndonjë reklamë, por thënë drejtën po duket mjaft bukur, edhe pse pa prezencën e Ermalit./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË