Këngëtarja Yllka Kuqi sapo është bërë nënë për herë të parë, për çka duket mjaftë e gëzuar.

Vajza është pagëzuar me emrin Luiza dhe këngëtarja nuk ka ngurruar që ta prezantoj menjëherë para publikut, shkruan “Kosovarja”.

Yllka, ka nisur të publikoj foto me të bijën, madje një fotografi nga sesioni i përbashkët, duket mjaftë e guximshme.

Nëna e re e ka mbuluar pjesën e gjoksit me të bijën e porsalindur, duke realizuar një foto ndryshe nga ç’kemi parë deri më tani, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË