Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë një nga cciftet më të dashur e komentuar nga mediat dhe publiku.

Dyshja e njohur vazhdojnë të tërheqin vëmendje thuajse me ccdo postim, e sidomos në këtë situatë, shkruan “Kosovarja”.

Ashtu sikur të gjithë që po e kalojnë gjithë kohën me familje ngjashëm po vepron edhe familja Fejzullahu, ndërkohë që Ermali këtë kohë ka befasuar edhe me një veprim tjetër.

Ai ka vendos që në këtë periudhë të heqë dorë edhe nga rrjetet sociale, gjë të cilën e bëri të ditur vet bashkëshortja e tij Ariana që si duket e paska marr përsipër rolin e sekretareshës së tij për informim./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË