Arritën famë para shumë vitesh dhe siç duket nuk e kanë ndërmend të dorëzohen.

Motrat Mustafa janë ndër zërat më të kërkuar në tregun muzikor, që kanë rreth vetës një numër të madh ndjekësish, shkruan Kosovarja.

Që nga fillimi i karrierës kanë marrë pjesë në festival, koncerte dhe ahengje të ndryshme, ku gjithmonë kujdesen ta “kallin” atmosferën me zërin e tyre të ëmbël.

Ato janë mjaftë të kërkuara jo vetëm në Kosovë por edhe në diasporë vende këto të cilat ndajnë edhe imazhe e video të ndryshme për fansat e tyre.

Sot kanë publikuar një imazh tejet të bukur në një kafe, ku motrat bukuroshe Sahidja e Safetja të cilat duket se ia kanë shtuar edhe më shumë bukurinë Zvicrës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË