Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë si këngëtarët më të mira në skenën e muzikës popullore.

Ato në secilën paraqitje janë të veçanta dhe çdo herë qëndër e vëmendjes, shkruan “Kosovarja”.

Suksesit të tyre po iu gëozohen e gjithë familja Mustafa.

Këtë rëndësi e vlerëson edhe nusja e vëllaut Medina, e cila kohë pas kohe gjithmonë shpërndan fotografitë osë këngët e tyre.

Në seilin imazh në njëfarë mënyrë ajo krenohet me arritjet e kunatave.

Theksojë Medina ka qenë pjesë e klipit të këngës së tyre e cila titullohet “Dasma”./Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË