Motrat Mustafa po vazhdojnë të konsiderohen si më të dalluarat në skenën muzikore.

Të gjitha motrat me përkushtimin që kanë në profesion, gjithmonë dallohen për atmosferën që e realizojnë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë të njohura në secilën anë, imazhe të tyre publikojnë kohë pas kohe edhe familjarët e tyre.

Së fundmi është nusja e vëllaut e cila ka publikuar një imazh të bukur të kunatave.

Me këtë grim dhe veshje ata duken të mrekullueshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË