Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan OraInfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot ajo ka publikuar një pamje, shkëputur nga projekti më i ri në bashkëpunimin me Danin.

Në këtë foto, ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive.

MUND TË JU PËLQEJNË