Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është kthyer në të preferuarën e publikut dhe këngët e saj numërojnë me mijëra klikime.

Kënga e saj e fundit “I’m e mess” ka rezultuar mjaft e suksesshme dhe sot në ditëlindjen e saj Bebe duhet të jetë më e realizuar se kurrë.

Këngëtarja feston 29 vjetorin e lindjes dhe ndër vite në pamjen e saj vihen re ndryshime të shumta.

Sot për ditëlindje këngëtarja shqiptare mori urime dhe surpriza të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Bebe ka zbuluar në Instagram dhuratën e shtrenjtë, që mori nga vëllai i saj në këtë ditë të shënuar, një unazë me gurë të çmuar. “Vëllai im më i mirë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

MUND TË JU PËLQEJNË