Tashmë rrjetet sociale tregojnë shumë për jetën private të çdokujt. Kryesisht për personat publikë të cilët janë gjatë gjithë kohës në vëzhgim.

Edhe Stresi dhe Kejsi po përfliten për një ndarje mes tyre.

Fshirja e fotove të fejesës dhe fakti që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram ka shqetësuar fansat dyshes.

Një ndjekëse e kësaj të fundit e ka pyetur personalisht nëse lidhja e tyre ka marrë fund dhe Kejsi i ka dhënë një përgjigje përfundimtare.

“A jeni ndarë me Stresin? Thjesht po pyes se i keni fshirë fotot të dy me njëri-tjetrin edhe s’e keni follow njëri-tjetrin”, i shkruan ndjekësja.

“Unë jam e martuar s’e njoh fjalën ndarje”, ia kthen Kejsi e cila konfirmon kështu se marrëdhënia me Stresin po ecën për bukuri.

MUND TË JU PËLQEJNË