Këngëtarja e njohur Afërdita Demaku shumë herë e dëshmon që është e zonja në të gjitha aspektet.

Ajo me veprimet e saj të njëpasnjëshmë vazhdon të jetë në top formë, shkruan “Kosovarja”.

Si në aspektin profesional ashtu edhe në jetën private Afërdita është një femër e dalluar dhe shembull për femrat e tjera.

Përveç angazhimeve në muzikë, ajo shpesh ndan momente edhe nga përditshmëria.

Në një fotografi në Instagram këngëtarja shihet duke shërbyer çaj rusi në ambientin e shtëpisë.

Sa shumë po i ka hije dhe po i shkon tabaku si të ishte nuse e re. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË