Është rikthyer plotësisht në qendër të vëmendjes këngëtarja Afërdita Demaku.

Ajo, po dëgjohet e po flitet më shumë se kurrë në karrierën e saj të gjatë muzikore, shkruan Kosovarja.

A thua, a e kishte menduar Afërdita që një ditë do të bëhej kaq e përfolur dhe që media shpesh më shumë se për muzikën e saj, do të merrej me atë se si duket, ku shkon, çfarë ha?

Këngëtarja zë ëmbël, së fundi ka lansuar videoklipin e këngës me titull “Ti si princ unë si princeshë” dhe xhirimet e videoklipit të këtij videoklipi, këngëtarja i realizoj në Tajlandë, vendin me shumë të prekur nga Koronavirusi.

Një është e sigurt: Afërdita edhe arrit të bëjë një klip me pamje magjike, edhe të mos preket nga Koronavirusi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË