Kaltrina Mikushnica është moderatorja më e përfolur për momëntin në vend.

Ajo ka arritur të marrë vëmendjen e publikut e mediave me paraqitjet e saj të mrekullueshme, si në komunikim ashtu edhe në pamjen fizike, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ndonëse është në një pauzë larg televizionit për shkak të lindjes së vajzes, vazhdimisht është në kontakt më publikun përmes rrjeteve sociale.

Sharmante, me stil, dhe me një bukuri që ia ka dhënë Zoti, Kaltrina po lë mbresa në secilën paraqitje të saj.

Por fotoja e fundit ua kalon të gjithave. Aty shfaqet bashkë me vajzat e bashkëshortin, të gjithë duke buzëqeshur, e të lumtur. Ky është ndër imazhet më të bukura familjare./Kosovarja

MUND TË JU PËLQEJNË