Ajo nuk e ka fare problem ta thotë atë që e mendon edhe publikisht.

Në rrjetet sociale vazhdimisht shtjellon tema që janë me interes shoqëror, ndërsa iu del në përkrahje gjinisë femërore, shkruan Indeksonline.

Bëhet fjalë për moderatoren shqiptare, Aulona Musta e cila edhe së fundi ka befasuar me një deklaratë që bëri në Instagram.

“Morali i fabules? Mos i beso kurrë burrit”, ka shkruar prezantuesja përkrah videos së publikuar ku shihet përkrah bashkëshortit të saj teksa ushtrojnë së bashku rreth plazhit.

Ndryshe, çifti janë të martuar prej vitesh dhe kanë një vajzë.

MUND TË JU PËLQEJNË