Fjolla Morina po qëndron aktive me postime gjatë këtyre ditëve izolimi.

Ne si qytetarë sa do e vështirë që të jetë duhet të qëndrojmë të mbyllur dhe të mendojmë për sigurinë e njëri-tjetrit në këto momente kur kërcënimi nga koronavirus është i lartë.

Në këto momente mërzie këngëtarja Fjolla Morina ka dalë me një postim në Instastory ku thekson edhe një herë vlerën e jetës, shoqërisë dhe familjes.

Ajo thotë se “Ky virus nuk po na vret, po po na kujton se sa e shtrenjtë është jeta, sa e rëndësishme është familja dhe shoqëria”.

Për më shumë shiko postimin e plotë.

MUND TË JU PËLQEJNË