Një pjesë e madhe e estradës shpesh dalin hapur për qëndrimet e tyre politike.

Një gjë të tillë e bën edhe Fjolla Morina e cila me zhvillimet e mbrëmshme politike ka mbështetur kryeministrin Albin Kurti.

Morina ka publikuar një fotografi të Kurtit gjatë konferencës mbrëmë ku ka shkruar:

“Mbret. Ky shkarkon dhe pastron”Ndërsa mbështetjen e tij për Kurtin e tregoi edhe reperi Stresi ditën e sotme i cili tha se ai duhet vet ta udhëheq shtetin pasi populli e do.

MUND TË JU PËLQEJNË