Demi Rose ka ekspozuar të pasmet ‘bombastike’.

Kur përmendim emrin e Demi Rose menjëherë mendja na shkon tek trupi i saj që shumë model të tjera i kanë zilinë.

Modelja britanike këtë herë në plan të parë ka vënë vithet e saj ‘bombastike’ për të cilat jo rrallë herë është vënë në krahasime me yllin televiziv Kim Kardashian.

Për format trupore Demi ka thënë se i ka bërë pa as edhe një operacion por me shumë përkushtim në dietë dhe ushtrime fizike.

MUND TË JU PËLQEJNË