Këngëtari i famshëm ka marrë lajmin e gëzueshëm.

Chirs Brown dhe modelja Ammika janë në pritje të fëmijës së dytë, çifti tani pritet të bëhen prindër të një djali, shkruan TMZ.

Edhe pse çifti nuk janë të kurorëzuar madje marrëdhëniet e tyre nuk janë të mira, reperi është duke mbështetur modelen në mënyrë emocionale, financiare dhe mjekësore pasi mori këtë lajm raportojnë mediat.

Hera parë ishte shkruar në muajin qershor se modelja 26-vjeçare ishte shtatzënë, ku ish-çifti nuk ka komentuar artikujt e mediave.

Ndërsa tani thuhet se çifti po presin që fëmija të vie në jetë në stinën e vjeshtës. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË