Granit Xhaka ka publikuar një fotografi së bashku me vajzën e tij pesëmuajshe, Ayana.

Ylli i Arsenalit e ka quajtur këtë si një moment shumë i lumtur në jetën e tij, kur e sheh bijën e tij duke buzëqeshur.

“Duke kaluar ditën time me princeshën time të vogël! Ajo tashmë është pesëmuajshe, është çmenduri se si fluturon koha!

Dhe kjo është pikërisht arsyeja pse këto ditë janë kaq të rëndësishme për mua, sepse kjo kohë e bukur është unike. Dhe a nuk është gjëja më e bukur në botë kur sheh mrekullinë tënde të vogël duke qeshur?”, ka shkruar Xhaka.

MUND TË JU PËLQEJNË