Futbollisti i Shqipërisë, Taulant Xhaka ka zbuluar se ai është bërë dje baba.

Këtë ai e ka konfirmuar përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.Taulantin e ka uruar edhe vëllai i tij Graniti, i cili përmes një postimi në ‘Facebook’, është shprehur tejet i lumtur që është bërë xhaxha.

Urimi i plotë i Granitit për Taulantin:

“Doja të ndaja me ju Gëzimin dhe emocionin më të madh që kam ndjerë sot kur mora lajmin që jam bërë XHAXHA.
Faleminderit ZOT.
Vëllai im @tx.34, dhe @__arbnoraaaaaa__ sollën sot në jetë djalin e mrekullueshëm me emrin Klevisë që ta gëzojë emrin , të këtë jetë të gjatë dhe plot shëndet në jetë.
Axhi Granit ju uron çdo të mirë dhe sa me shumë shëndet per ju gjithë.
Njejtë gëzim dhe emocion kam ndje si ditën që u bëra vetë babë. Zot faleminderit për këtë dhuratë. ëJam shum shum i lumtur dhe me fat që ju kam.
Axhi Granit, @leonita.x , dhe Ayana ju duan fort ë jemi shum shum krenar. Gjithmonë do jemi me ju ë #family #prouduncle #stayhealthy #gx34

 

https://www.facebook.com/GranitXhaka/photos/a.572795756260697/1274475649426034/?type=3

MUND TË JU PËLQEJNË