Këngëtarja shumë e dashur, Vesa Luma ka një kohë që është zhvendosur në Zelandën e Re me bashkëshortin dhe të birin e saj.

Ajo është tejet aktive në llogarinë e saj në Instagram, për të qëndruar më afër me ndjekësit dhe fansat e saj.

Teksa po shijon jetën në një vend shumë të bukur të botës, ajo ka marrë kohën që të provojë edhe një sport të ri, shumë të zhvilluar atje.

Bëhet fjalë për sportin e sërfit, ku ajo publikoi në llogarinë e saj edhe disa imazhe nga mësimi i parë që po ndiqte.

MUND TË JU PËLQEJNË