Vesa Luma tregon si po i menaxhon ditët e karantinës.

Vesa Luma tash e një kohë është zhvendosur në Zelandë të Re, bashkë me partnerin dhe djalin, shkruan lajmi.net.

Edhe atje, qytetarët po vazhdojnë të respektojnë rregullat për të qëndruar të mbyllur në shtëpi, në mënyrë që të mbrohen nga infektimi me koronavirus.

“Mami ne pune prej shpise, babi po e man “me zor” Lianin ne ker #jashakarantina”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, qytetarët po respektojnë vendimin për të qëndruar brenda, për të mos rritur mundësitë e kontraktimit të COVID-19.

MUND TË JU PËLQEJNË