Vesa Luma njihet si një femër e shkathët, energjike dhe shumë pozitive.

Ajo dhe reperi Big Basta, tash e një kohë janë zhvendosur për të jetuar në Zelandë të re së bashku me djalin e tyre, Lianin, shkruan “Kosovarja”.

Ajo pëlqehet e komentohet nga një numër i madh ndjekësish që i përcjellin aktivitetet e saj në rrjetet sociale.

Së fundi ajo vjen me veshje verore dhe poza në diellë nga Zelanda. Këtë kohë të mirë që po e shijon Vesa, shumkush do ta dëshironte.

Ndryshe sa i përket karrierës muzikore, ajo gjithmonë ka sjellur projekte që janë pëlqyer dhe vlerësuar nga publiku./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË