Këngëtarja e ëmbël e estradës kohëve të fundit më shumë u komentua për fotosesionet se sa për ndonjë projekt të ri.

Ajo solli për publikun fotografi profesionale me poza atraktive herë zeshkane e herë si biondinë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja dallohet për sharmin, stilin dhe pozitivitetin që e përqon çdoherë në imazhet e saj.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku gjithmonë sjellë diçka për publikun.

Fotografitë e saj të fundit në llogarinë e saj në Instagram i ka realizuar sikur të ishte adoleshente.

Me minifund e pak grim ajo bën poza të këndshme të cilat pa hezitim i hedh në rrjete sociale. Vajzë modeste./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË