Mimoza Shkodra rrëmbeu zemrat e publikut qysh në fillimet e saj të karrierës.

Përveç zërit të mrekullueshëm që posedon, ajo ka një sharm dhe ëmbëlësi që e dallon nga të tjerat, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja vazhdimisht po sjellë sete fotografish herë si zeshkane e herë si biondinë duke befasuar fansat e shumtë që e përcjellin.

Së fundi vjen tejet këndshëm me një buzëqeshje të ëmbël. E për të veshur ka zgjedhur vetëm një sako me shkëlqim, në të cilën duket joshëse./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË