Sharmate, pozitive dhe shumë e këndshme, kjo është këgëtrja e dashur për publikun Mimoza Shkodra.

Bukuroshja veç zërit karakteristik që ka dallohet edhe për stilin unik në paraqitjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është aktive në rrjetet sociale, ku gjithmonë sjellë diçka për publikun. Kohëve të fundit ka mahnitur me fotosesionet e saj sa bionde sa zeshkane.

Ndërkohë që fundi vjen me një stil krejt ndryshe. Mimoza ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram një fotografi ku duket si e maskuar.

Me kapelë në kokë, ajo ka mbuluar gjysmën e fytyrës, duke shfaqur vetëm buzëqeshjen e saj. Prej kujt u maskua athua?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË