Një ndër zërat që pëlqehet e respektohet shumë nga publiku është edhe e bukura Mimoza Shkodra.

Ajo ka vite që është prezente në skenën muzikore, ndaj ka qenë edhe e obliguar që fansave të saj besnik tu sjellë hite të njëpasnjëshme, shkruan “Kosovarja”.

Ashtu edhe ka vepruar, jo vetëm sa i përket muzikës por edhe stilit të saj të veshjes e pamjes së jashtme, Mimoza asnjëherë nuk ka zhgënjyer.

E ëmbël dhe atraktive duket edhe me ndryshimin e sapobërë në flokët e saja, por ajo reklamohet aq shumë saqë na humbi mendjen nëse po reklamon flokët apo trupin.

Sidoqoftë edhe flokët edhe trupi po e bëjnë akoma më të bukur e tërheqëse./Kosovarja/.

https://www.instagram.com/p/B9KNEiileS9/?utm_source=ig_web_copy_link

MUND TË JU PËLQEJNË