Me tu përmendur emri i tij të gjithëve u shkon në mendje emisioni i tij me shikueshmërinë më të madhe të të gjitha kohërave.

Flasim për moderatorin e mirënjohur Labinot Gashin, i cili ende po vazhdon furishëm të mbajë publikun afër vetes, shkruan “Kosovarja”.

Moderatori shpesh herë na ka njoftuar me familjen e tij, ai është i martuar me Qendresa Bajramin me të cilin kanë një vajzë të quajtur Rroa.

Po ashtu ditë më parë na kishte prezantuar edhe më nënën e tij ku solli një portret shumë të këndshëm.

As motra e Labit, Agnesa nuk është e panjohur. Agnesa dikur ishte edhe një fotomodele dhe producente e emisionit të vëllait të saj.

Së fundi, herë Agnesa sjell imazhin me vëllain tjetër të sajn Atdheun./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË