Afërdita Demaku është këngëtarja favorite e shumë personave.

Ajo po vazhdon ti qëndroj besnike publikut me projektet e mrekullueshme që lason çdoherë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja me kalimin e viteve po merr energji të reja dhe pamja e saj ngjanë me një psëmbëdhjetë vjeçare.

Humbja e peshës ka bërë që ajo të shndërrohet në një person tjetër, e tani se ka problem ti shfaq linjat e trupit.

Një këngëtare e suksesshme, një zonjë elegante dhe familjare e përgjegjshme. Të gjitha këto i shkojnë Afërdites, prezenca e së cilës është bekim për familjen e saj.

Këngëtarja vazhdimisht është e angazhuar në karrierë dhe herë pas here bën udhëtime jahstë vendit.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi nga aeroporti i Prishtinës e veshur me stil.

Edhe kur udhëton Afërdita preferon të grimohet e rregullohet bukur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË