Këngëtarja e cila me çdo paraqitje bëhet temë e mediave roze edhe kësaj herë ka bërë që të shkruhet për të.

Përderisa është e mbyllur në shtëpi për shkak të pandemisë, ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku edhe ka postuar një fotografi mjaftë qesharake.

Ajo ka treguar se si do të dukeshim gjatë verës, kur të i heqim maskat të cilat detyrohemi t’i mbajmë për shkak të virusit.

Ndyshe ajo është e vetizoluar në banesën e saj në Prishtinë së bashku me bashkëshortin e saj dhe djalin e tyre, gjë që i hedh posht të gjitha spekulimet që qarkullonin se Tuna dhe Patrisi janë ndarë.

 

MUND TË JU PËLQEJNË