Gjatë këtyre ditëve artistët po qëndrojnë aktiv nëpër rrjete sociale.

Tuna ka qenë mjaft aktive në këto ditë izolimi në Instagram, ku shpesh herë ndajnë me fansat receta gatimi, gjë që e bëri edhe sot por ndryshe nga ato parapraket.

Ajo hodhi nj fotografi në Instagram ku shihet se sot e ka futur Patrisin për të gatuar, në postimin ku muzikanti shihet duke përgatitur ushqimin këngëtarja kishte shkruar: Hyn në internet dhe zgjedh një recetë, pastaj e merr burrin e fut në kuzhinë dhe voila.

Mediat kishin shkruar shumë muajt e fundit për një krizë mes tyre, por në këto foto shihet qartë harmonia që kanë.

MUND TË JU PËLQEJNË