Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu- Tuna, kohëve të fundit është mjaftë e përfolur nga mediet rozë.

Në çdo postim kujdeset të shfaqet provokuese dhe tejet joshëse ku edhe pas lindjes arriti ti perfeksionoj pasuritë trupore, shkruan Kosovarja.

Ditëve të fundit edhe në Kosovë pati të infektuar me Koronavirus, gjendje kjo alarmante dhe te gjithë po kujdesen të mbyllen në shtëpi duke mos pasur kontakte me njerëz.

E këtë situatë duket se më së miri po e “shfrytëzon” Tuna.

Në rrjete sociale ajo ndau disa video duke gatuar djali i saj, Tiani.

Kjo mbase është një mësim i mirë, apo?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË