Yllka Gashi është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme kosovare.

Tash e një kohë të gjatë nuk e kemi parë në ndonjë projekt vendor, por ajo vazhdon të mbetet shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Edhe pse jo në aktrim ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj, e cila tashmë është rritur.

Kaq e bukur është bërë ajo.

MUND TË JU PËLQEJNË