Gëzimja dhe Hamza vazhdojnë të mbeten si çifti më i dalluar në faqen rozë.

Dyshja duke qenë të veçantë gjithmonë nuk mungojnë si personazhe të lajmeve kryesore, shkruan “Kosovarja”.

Përmes postimeve në rrjete sociale ata ndajnë momente të ndryshme me ndjekësit që kanë në Instagram.

Në këto imazhe shihet që Gëzimja e ka vizituar burrin e saj në punë, teksa kanë shkrepur edhe disa imazhe.

Për më shumë, mund t’i shihni fotografitë në vijim. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË