Reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani është njëra ndër nuset më të bukura kosovare, shkruan “Kosovarja”.

Jo rastësisht e ka marrë këtë epitet, pasi Zoti ia ka dhënë një bukuri të tillë, të cilën e shfaq shpesh para publikut.

Gëzimen vazhdimisht e shohim të rregulluar si nuse, teksa merr komente të shumta nga ndjekësit.

Ajo njihet edhe për raportet e mira me familjen e burrit, sidomos me vjehrre. Remzia disa herë ka thënë se e konsideron si vajzën e saj, madje kur u pyet se sa e vlerëson ajo tha me 10-tëshe.

Nusja shpesh del me bashkëshortin e saj Hamzën, të cilët pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Ata vizitojnë vende të ndryshme dhe relaksohen bashkë. E nuk ju mungojnë as imazhet që shkrepin. Kur jemi te fotografitë kujtojmë se Gëzimja sa herë është pranë Hamzës e merr të njejtën pozë. Shikojeni./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË