E gjithë Kosova në panik të madhe për virusin Coviz-19.

Ani pse tek ne nuk ka ndodhur ende asnjë rast i tillë, i gjithë populli është i shqetësuar jashtë mase, shkruan “Kosovarja”.

Derisa të tjerët po interesohen që të blejnë ushqime me shumicë dhe detergjente të ndryshëm, shitjen e tyre e ka filluar edhe djali i Remzie Osmanit.

Përmes një story që ka postuar në Instagram, ai këtë situatë e ka kthyer edhe në humor.

Për më shumë, lexojeni postimin e tij të plotë. /Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË