Hamëza dhe Gëzimja janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Djali dhe reja e Remzie Osmanit po shijojnë momentet më të lumtura të jetës së tyre, shkruan “Kosovarja”.

Dhe jo vetëm ata, në pritje me plotë emocione të anëtarit të ri të familjes janë edhe gjyshërit e halla.

Çifti kanë realizuar fotosesionin e shtatëzënisë, po vazhdojnë të shetiten në vende të ndryshme të botës, ndërkohë destinacioni i fundit është Amerika e largët.

Ata ka ditë që po qëndrojnë atje, teksa po ndajnë imazhe të ndryshme për publikun.

Mbase do e kaloj shtatëzëninë Gëzimja atje?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË