Janë në pritje të fëmijës së parë, e këto ditë po i shijojnë me plotë emocione.

Sigurisht që përjetimet e tilla janë të kuptueshme dhe shumë normale, kur dihet se në jetë do sjellin një jetë tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Ata janë të lumtur që po bëhen prindër e këngëtarja Remzie Osmani e stërlumtur që po bëhet gjyshe.

E gjithë familja po ndajnë momente gëzimi në rrjetet sociale, duke e pritur me padurim anëtarin e ri.

Teksa presin beben, çifti nuk po i ndalin shëtitjet e momentet tjera bashkë. Së fundi ata janë fotografuar teksa kanë dalur për drekë bashkë.

Vëmendje merr edhe veshja e tyre dhe kombinimi me duksa. Duken këndshëm./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË