Çifti i njohur kanë zbuluar planet rreth martesës.

Skerdi Ago dhe Vesa Rama po presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

Reperi përmes rrjetreve ka zbuluar për fansat se si u lidhën me Vesën, ai tha se shkas ishte Instagrami.

Ai u përgjigj në pyetjet e fansave, ku një prej tyre i shkroi “A keni bo dasem me vesen”, ndërsa përgjigja e tij ishte “Po bashke edhe me bebin”.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Skerdi Ago është “Goodbye”, i shoqëruar edhe me klip.

MUND TË JU PËLQEJNË