Një vajzë ka treguar se ajo kishte shpërthyer në lot, kur i fejuari i saj i kishte propozuar asaj me ‘unazën e shëmtuar të fejesës’ – të cilën shumë janë tallur duke kërkuar si Phantom of Opera dhe Man Iron.

Anna Rosy, nga Italia, ndau një fotografi të unazës unike në grupin në Facebook, përcjellë Indeksonline.

Deklarata e argjendarisë – e cila është krahasuar edhe me personazhet e njohur të televizionit Turtles Teenage Mutant – përmban një maskë argjendi dhe buzët e ndjekura të gdhendura në një brez ari të trashë.

Dhe në vend që ta bëjnë atë të ndjehet më mirë, përdoruesit e mediave sociale ishin të shpejtë për të rënë dakord dhe e kanë quajtur atë “unazën më të keqe që ata kanë parë ndonjëherë”.

‘A është ky një lloj iluzioni optik? Unë u përpoqa ta ktheja telefonin disa kënde të ndryshme, por është akoma e keqe, ‘shkruante një, ndërsa një i dytë komentoi:’ Edhe unë do të qaja, kjo është e tmerrshme ‘.

MUND TË JU PËLQEJNË