Demi Rose është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe nuk heziton asnjëherë që të sjell imazhe që nxisin imagjinatën.

E tillë ishte dhe postimi i fundit që ajo bëri në llogarinë e saj në Instagram.

24 vjeçarja erdhi në një fustan të zi i hapur në pjesën parme duke ekspozuar gjoksin ‘bombastik’ dhe linjat perfekte.

Modelja britanike edhe këtë herë dukej ‘përvëluese’ në pamje.

Ndryshe, Demi njihet edhe për lidhjet në të kaluarën me Tyga dhe Drake./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË