Baby G ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit.

Baby G ishte e ftuar së fundi në emisionin “Shiko kush Luan”.

Këngëtarja ishte protagoniste në lojën “Paintball”, ku duhej të ‘gjuante’ nga një artist pas pyetjes që i bëhej.

E pyetur se kush prej artistëve duhet të heq dorë nga muzika dhe të merret me ndonjë piceri apo diçka tjetër, Rina ka qëlluar mbi fotografinë e Rina Balajt.

Madje, Baby G e ka quajtur atë fanse të saj.

 

MUND TË JU PËLQEJNË